1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Opinia rodzica jest ważna  
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Rodzinna pasja fotografowania Krzysztofa i Macieja Barszczyków

Zapraszamy na wydarzenia, Autor: Anna Rydzyk , Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze
inne
 0/5
 
Data wydarzenia: 2016-11-07 do 2016-11-30
Gmina:
Miejscowość: Twardogóra
Wystawa fotografii mieszkańców Grabowna Wielkiego - ojca i syna, którzy fotografują zwierzęta z Doliny Baryczy.

                Do końca listopada można oglądać w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze wystawę „Rodzinna pasja fotografowanie Krzysztofa i Macieja Barszczyków”.
                Ojciec i syn są mieszkańcami Grabowna Wielkiego. Pan Krzysztof fotografuje od lat, szczególnie upodobał sobie obserwowanie za pomocą aparatu zwierzyny leśnej. Zarówno w bibliotece w Twardogórze jak i jej filiach w Goszczu i Grabownie Wielkim miał kilkanaście wystaw. Swoją pasją zaraził syna, Maciej fotografuje przede wszystkim: owady, płazy i gazy, chociaż na jego fotografiach pojawiają się też zwierzęta gospodarskie. Wystawa obejmuje 88 fotografii barwnych, obu panów,  w formacie A4, a także pięć obrazów na płótnie w formacie 100x70 przedstawiających jelenie w czasie rykowiska autorstwa pana Krzysztofa.

SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
KALENDARZ WYDARZEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
----123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728---
-------
   luty 2019   
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij