1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Ranking aktywności szkół  
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Nowe placówki oświatowe w Programie Edukacja dla Doliny Baryczy

Aktualności, Autor: Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"
 0/5
 
Data: 2016-12-19
Miejscowość: Milicz

Do Programu w 2016 r. przystąpiło 9 placówek oświatowych, razem uczestniczy 55 szkół i przedszkoli. Wiadomo – Ci, którzy są z nami od początku wiedzą na temat Edukacji dla DB wiele, ale nowe podmioty? Nie bardzo. Stąd liczne pytania, telefony związane z konkretami: zasady funkcjonowania, możliwości serwisu, sposobu monitoringu, korzyści… Postanowiliśmy, zebrać całą wiedzę nt. Programu i przedstawić ją w jednym czasie dla wszystkich. Zaprosiliśmy nowe szkoły i przedszkola  na spotkanie 15 grudnia 2016 do sali konferencyjnej w Centrum Aktywności Lokalnej Milicz. Przeznaczyliśmy na nie 2,5 godz. – czyli w bardzo ekspresowym tempie przedstawiliśmy najważniejsze zagadnienia Programu. Tak wiele się działo przez te trzy lata, że podczas resume uczestnicy zostali pod wrażeniem ogromu pracy i efektów. Spotkanie miało przebieg wykładowo- warsztatowy. Pani Zofia Pietryka opowiedziała o zasadach przystąpienia do Programu (korzyściach ale i obowiązkach), interdyscyplinarności w Programie i najnowszej inicjatywie WIE dla Doliny Baryczy. Anna Urbańczyk przeprowadziła warsztat z uczestnikami dotyczący możliwości serwisu edukacja.barycz.pl, przedstawiła stronę sklepu, facebooka edukacyjnego, po krótce zasady weryfikacji aktywności placówek w Programie oraz granty przewidziane w edukacji w bieżącym okresie programowania. Na koniec najprzyjemniejsza część, iście świąteczna – obdarowanie prezentami. Tym razem były to pomoce edukacyjne. Wszystkie nowe placówki, wychodziły bardzo zadowolone z górą prezentów. Mamy nadzieję, że zdopinguje to nowe placówki do pracy na rzecz Programu Edukacja dla Doliny Baryczy. 

Życzymy powodzenia.


Lista nowych placówek w Programie:

1. Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cieszkowie
2. Zespól Szkół w Sośniach
3. Szkoła podstawowa im. H. Sienkiewicza w Prusicach
4. Szkoła Podstawowa im. J. Słowackiego w Sułowie
5. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Powidzku
6. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju
7. Szkoła Podstawowa w Radziądzu
8. Niepubliczna Placówka Przedszkolna "Akademia Przedszkolaka" Wszewilki
9. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Milicz
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij