1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Herb Żmigrodu
dla kogo?
Dolina Baryczy
dla kogo?
Żmija
dla kogo?
Ranking aktywności szkół
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Musical "Alicje w krainie niezwykłości" relacja z wydarzenia

Aktualności, Autor: Kamila Ratyńska-Pietryka , Muzyczne Pszczółki / Twórczo Kamila Ratyńska-Pietryka
 0/5
 
Data: 2017-06-25
Miejscowość: Milicz

            Musical "Alicje w krainie niezwykłości" był dziełem ukazującym lokalną legendę o milickich perłach, osadzoną w świecie magicznym - w krainie niezwykłości. Krainą tą była Dolina Baryczy, dlatego w spektaklu pojawiły się filmy i zdjęcia promujące m.in: Pałac Maltzanów, ruiny Zamku w Miliczu, park wody "Krośnicka Przystań", "Krośnicka Kolej Wąskotorowa". Legenda została wpleciona w historię, opowiadającą przygody dziewczynki Alicji z "krainy czarów" Lewisa Carrola. W musicalu zostały wykorzystane filmy nagrane na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Miliczu, parku wodnego "Krośnicka Przystań" oraz Krośnickiej Kolejki Wąskotorowej w Krośnicach. Scenariusz spektaklu został stworzony na potrzeby koncertu, a zaprezentowali się na nim uczniowie Centrum Edukacyjno-Artystycznego Muzyczne Pszczółki Kamili i Andrzeja Pietryka. 

SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij