1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Wiosenna łąka
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Konkurs z warsztatami tworzenia muzyki

Zapraszamy na wydarzenia, Autor: Ewelina Paździor , Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny w Miliczu
Konkurs
 0/5
 
Data wydarzenia: 2017-09-23 do 2017-10-01
Data rekrutacji: 2017-09-18 do 2017-09-21
Gmina: Cieszków, Krośnice, Milicz, Odolanów, Przygodzice, Sośnie, Twardogóra, Żmigród
Weź udział w konkursie i BEZPŁATNYCH warsztatach tworzenia muzyki! Masz 12-18 lat? Interesujesz się muzyką lub filmem? A może po prostu chcesz się nauczyć czegoś nowego i ciekawego? Przyjadź na warsztaty i dowiedź się jak można "łapać" dźwięki, a później skomponować z nich muzykę. Gwarantujemy profesjonalny warsztat muzyczny i mnóstwo pozytywnej energi! Warsztaty poprowadzi alternatywny kompozytor Michał Zygmunt.

Regionalny Konkurs z Warsztatami "ECHOmusic"  skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (kl.VI-VIII), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z regionu Doliny Baryczy. 
Konkurs przebiega w trzech etapach:
  • udział w warsztatach, podczas których uczestnicy zapoznają się z podstawami tworzenia muzyki, nauczą się zapisywania dźwięków z otaczającego ich naturalnego środowiska oraz zdobędą praktyczne umiejętności korzystania z aplikacji urządzeń mobilnych ułatwiających komponowanie podkładów muzycznych. 
  • utworzenie zespołu projektowego (2-5 os.) spośród szkolnych kolegów i koleżanek, z którymi wspólnie uczestnik przygotowuje pracę konkursową
  • tworzenie pracy konkursowej, polegającej na skomponowaniu 2 minutowego podkładu muzycznego, będącego integralną częścią wybranego fragmentu filmu, wykorzystując dźwięki pozyskane w Dolinie Baryczy, instrumentalne rytmy i własne kompozycje muzyczne
Laureaci i nagrody konkursowe:
  • wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy potwierdzające udział w Konkursie ECHOmusic
  • spośród wszystkich nadesłanych prac jury wyróżni osiem i nagrodzi laureatów statuetkami Kreator ECHOmusic
  • nagrody zostaną wręczone podczas gali podsumowującej Konkurs
Więcej informacji na temat konkursu na stronie www.kom.edu.pl i u koordynatora: Izabela Brymerska 512 205 716, iza@kom.edu.pl  
PLIKI ZASOBU
 
Regulamin ECHOmusic ( 233 KB .PDF )
 
ZGŁOSZENIE ECHOMUSIC 2017 ( 260 KB .PDF )
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
KALENDARZ WYDARZEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
----123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728---
-------
   luty 2019   
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij