1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Ssaczy quiz jeleń
dla kogo?
Ranking aktywności szkół
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Zakończyliśmy warsztaty ECHOmusic

Aktualności, Autor: Ewelina Paździor , Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny w Miliczu
 0/5
 
Data: 2017-10-02
Miejscowość: Milicz (gmina Milicz, powiat milicki)

Przez ostatnie dwa weekendy młodzież z obszaru Doliny Baryczy miała okazję uczestniczyć w warsztatach tworzenia muzyki, które prowadził uznany kompozytor muzyki alternatywnej – Michał Zygmunt. W tym czasie uczestnicy warsztatów poznali podstawy zasad komponowania krótkich fragmentów muzycznych, dowiedzieli się w jaki sposób można poszukiwać i „łapać” dźwięki z otoczenia oraz jak z wykorzystaniem mobilnych urządzeń, łatwo przygotować krótkie utwory muzyczne. Młodzież chętnie dzieliła się także swoimi doświadczeniami z muzyką i tworzeniem własnym kompozycji oraz aktywnie włączała się w czasie warsztatów do wspólnego muzykowania.

Kolejnym etapem projektu ECHOmusic jest konkurs, w którym do wzięcia udziału zaproszeni zostali uczestnicy warsztatów. Każdy z nich w stworzonych przez siebie zespołach projektowych (od 2 do 5 osób) ma za zadanie przygotować podkład muzyczny, będący udźwiękowieniem wybranej przez siebie sceny filmowej, nawiązującej do bogactwa przyrodniczego regionu Doliny Baryczy. Nadesłane prace konkursowe oceniać będzie 6-osobowa komisja, w skład której wejdą osoby związane z muzyką, filmem oraz obszarem Doliny Baryczy. Finałem konkursu oraz projektu będzie uroczysta gala, w czasie której zostaną przyznane nagrody Kreatora ECHOmusic dla zwycięskich zespołów.  

SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij