1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Opinia rodzica jest ważna  
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Odbyło się posiedzenie Społecznej Rady na rzecz Edukacji dla DB

Aktualności, Autor: Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"
 0/5
 
Data: 2018-05-23

23 maja b.r. odbyło się posiedzenie Społecznej Rady na rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy.

Tym razem byliśmy gośćmi Nadleśnictwa Antonin – za co bardzo pięknie jeszcze raz dziękujemy:)

Na posiedzeniu omówione zostały zagadnienia związane z grantami na dojazdy, kierunki rozwoju Programu Edukacji dla Doliny Baryczy czyli jak o globalnych problemach wpływających na jakość życie edukować lokalnie?

Poruszane również były tematy związane z organizacją Forum edukacyjnego, które w tym roku odbędzie się w Twardogórze, promocją obszaru w ramach innych działalności Stowarzyszenia jak Dni Karpia i Dolina Baryczy Poleca, oraz przedyskutowano wagi dotyczące kryteriów aktywności placówek należących do Programu. Obszarów do konsultacji było sporo, ale miła atmosfera sprzyjała pracy.

Podstawowe kierunki dla Programu Edukacja dla Doliny Baryczy na lata 2018/2019 to gospodarka odpadowa – śmieci, gospodarka emisyjna (smog), świadome zakupy.

 

SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij