1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Tęcza w Sośniach
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

WIE2019_Smródek vs Czystek_PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Hubert Gonera i cała 5a , Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
 0/5
 
Grupa wiekowa: Klasy (IV-VI)
Klasa poprzez film pragnie zachęcić przede wszystkim do dbania o swoją Małą Ojczyznę na poziomie życia codziennego w rodzinie.


Przede wszystkim nasze działania przy realizacji filmu integrowały cały zespół klasowy. Daliśmy naszym uczniom wolną rękę. Realizowali oni swoje własne pomysły. Nakręcili film pt. "Smródek vs Czystek" przedstawiający życie dwóch różnych rodzin (z odmiennym stylem życia), pokazali w nim jak można żyć ekologicznie na co dzień we własnych domach oraz jak zmienić swoje złe nawyki.   Rozmawiali o projekcie wymiany pieców w gospodarstwach domowych (jedna ze scen jest nakręcona przy takim właśnie piecu) i zakładaniu fotowoltaiki. Okazało się, że w Twardogórze jest specjalny program dofinansowujący takie przedsięwzięcia (50% zwrotu kosztów na wymianę tradycyjnego ogrzewania na piece ekologiczne oraz 85% dofinansowania do instalowania fotowoltaiki). 
Zestawienie dwóch różnych rodzin i dwa odmienne światy. Pomoc sąsiedzka i wspólny piknik na ścieżce edukacyjno - rekreacyjnej, jednocześnie atrakcji turystycznej Twardogóry, pokazuje, że można żyć inaczej. Wybór należy do Ciebie. zapraszamy na film
Klasa 5a ze S.P. nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze


PLIKI ZASOBU
 
obsada Smródek vs Czystek ( 23 KB .ODT )
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LINKI ZEWNĘTRZNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
Ludzie
Atrakcje DB
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne
  1. WIE 2019 - III Przegląd Małych Form Teatralnych - Ciekawe miejsca Doliny Baryczy "Cudze chwalicie, swego nie znacie"

Zasób biorący udział w inicjatywie:
WIE 2019 - III Przegląd Małych Form Teatralnych - Ciekawe miejsca Doliny Baryczy "Cudze chwalicie, swego nie znacie"
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij