1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Poczuj klimat
dla kogo?
Owadzi mikrokosmos
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
GRANTY > Kolejny nabór wniosków na dojazdy uczniów!
Informujemy, że w terminie 30.01-28.02.2020  trwał będzie kolejny już nabór wniosków w zakresie możliwości pozyskania przez placówki oświatowe środków finansowych przeznaczonych na udział uczniów w zajęciach edukacji regionalnej prowadzonych przez ośrodki pozaszkolne z terenu Doliny Baryczy. Jest to kontynuacja mającego się ku końcowi obecnie realizowanego projektu, z którego skorzystało 27 placówek za pośrednictwem 15 organizacji pozarządowych.

Dofinansowanie w ramach jednego grantu wynosi od 5 do 8 tys. zł i stanowi nie więcej, jak 80% dofinansowania do kosztów:
- udziału w zajęciach (bilety wstępu)
-transportu (dojazdu uczniów do i z ośrodka)

Grantobiorcą może być osoba fizyczna lub organizacja pozarządowa. Koszty mogą być ponoszone dopiero po zawarciu z grantobiorcą tzw. umowy o powierzenie grantu, co planowane jest w okolicach VIII/IX 2020 r., a zatem wydatkowanie grantu przypadnie na rok szkolny 2020/2021.

Ogłoszenie o naborze, harmonogram spotkań, materiały ze spotkań i in. informacje znajdują się TUTAJ
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij