BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Drzewa z Doliny Baryczy w barwach czterech pór roku - otwarcie wystawy pokonkursowej i rozdanie nagród laureatom

Aktualności, Autor: Anna Rydzyk , Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze
 0/5
Miejscowość: Twardogóra
W piątek 6 października br. w Bibliotece w Twardogórze miał miejsce finał inicjatywy edukacyjnej Dni Karpia 2017.

W piątek 6 października br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej „Drzewa z Doliny Baryczy w barwach czterech pór roku” połączone z rozdaniem nagród laureatom. Konkurs i wystawa były wydarzeniem edukacyjnym Dni Karpia 2017. Swoim honorowym patronatem wydarzenie to objął Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra Zbigniew Potyrała, który ufundował pierwsze nagrody w trzech kategoriach konkursowych.
                13 fotoamatorów z gminy Twardogóra zgłosiło na konkurs 64 fotografie. Prace oceniało jury w składzie: Emil Koch, Patryk Rybka i Marcin Wrześniacki, które w kategorii dzieci przyznało I nagrodę Burmistrza Oliwii Dudycz z Twardogóry, a wyróżnienia Zuzannie Pietrzykowskiej i Magdalenie Pietrzykowskiej z Twardogóry oraz Wiktorowi Czerniawskiemu z Olszówki, w kategorii młodzieży I nagrodę Burmistrza Małgorzacie Żebrackiej z Twardogóry, natomiast w kategorii dorosłych I nagrodę Burmistrza Bożenie Hołubce z Twardogóry, II nagrodę ex-aequo Iwonie Jędryczko z Twardogóry i Tadeuszowi Ostrowiczowi z Moszyc, a wyróżnienie Mariuszowi Zielińskiemu z Twardogóry.
                Nagrody i wyróżnienia laureaci odbierali z rąk burmistrza Ryszarda Gąsiora. Uczestnicy spotkania wypełnili również MINIankiety Dni Karpia 2017 i dzięki temu wzięli udział w losowaniu gadżetów. Szczęśliwe losy z urny wyciągnęły najmłodsze uczestniczki imprezy Olga Czerniawska i Magdalena Pietrzykowska. Komplety gadżetów wylosowali: Bożena Hołubka, Marzena Czerniawska i Tadeusz Ostrowicz, a tak zwane „czarne konie”, czyli czarne breloczki z karpiami: Magdalena Pietrzykowska, Anna Pietrzykowska i Wiktor Czerniawski.
                Uczestnicy spotkania wysunęli również swoje propozycje tematów przyszłorocznych konkursów fotograficznych, których organizatorem będzie Biblioteka Publiczne w Twardogórze.

                                                                                                                                                             (abc) 

PLIKI ZASOBU
 
( 13 KB .DOCX )
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij