1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Herb Żmigrodu
dla kogo?
Gmina Cieszków
dla kogo?
Bielik
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
GRANTY > Pytania i odpowiedzi > Wypłata II-ej transzy
W jaki sposób uzyskać wypłatę II-ej transzy?

 

Zgodnie z umową o powierzenie grantu, grant,  zostanie przekazany grantobiorcy w dwóch transzach:

1)       pierwsza  w wysokości 50% wskazanej kwoty w w ciągu 14 dni od podpisania tej umowy, lub po tym terminie w zależności od posiadanych środków przez LGD

2) druga w wysokości 50% wskazanej kwoty w ciągu 14 dni na wniosek przesłany drogą elektroniczną na adres partnerstwo@nasza.barycz.pl po osiągnięciu 50% wskaźników określonych w §2 ust.3. LGD zweryfikuje poziom osiągnięcia wskaźników na podstawie monitoringu Grantobiorcy w serwisie edukacja.barycz.pl. Osiągnięcie wskazanej wartości wskaźników powinno nastąpić nie później jak w ciągu 6-u miesięcy od dnia zawarcia umowy.


Grantobiorca, chcący uzyskać II-ą transzę powinien wysłać na adres partnerstwo@nasza.barycz.pl prośbę o wypłatę II-ej transzy, wskazując na nr umowy, której prośba dotyczy.


LGD zweryfikuje stan realizacji wskaźników- poziom liczby wyjazdów i ilości uczestników powinien wynosić min. 50%, aby druga część grantu została wypłacona. Stan realizacji liczony jest na podstawie wprowadzonych przez nauczycieli monitoringów, a grantobiorca ma możliwość śledzenia tego stanu na bieżąco w zakładce Zestawienie merytoryczne, gdzie w tabeli Wskaźniki realizacji system automatycznie przelicza liczby uczestników i wyjazdów na %.


LGD wypłaca II-ą transzę w terminie 14 dni od przesłania mailowej prośby o wypłatę, jeśli warunki wypłaty zostały spełnione, tj. Grantobiorca osiągnął odpowiedni stan realizacji wskaźników.

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij