1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Gmina Cieszków
dla kogo?
Ssaczy quiz bóbr
dla kogo?
Dolina Baryczy
dla kogo?
Ranking aktywności szkół
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Oferta zajęć edukacyjnych Harcerskiego Klubu Wspinaczkowego Direttissima

Oferta Ośrodków, Autor: Leszek Półrolniczak , ZHP Chorągiew Dolnośląska Hufiec Powiatu Trzebnickiego w Żmigrodzie, ścianka wspinaczkowa Harcerskiego Klubu Wspinaczkowego Direttissima
Poziom nauczania
 0/5
 
Miejsce realizacji zajęć: w terenie i sali

HKW Direttissima prowadzi zajęcia wspinaczkowe na hali sportowej w Cieszkowie. W czasie roku szkolnego zajęcia na ścianie odbywają się we wtorki i środy w godz 17-19:00 Po wcześniejszym skontaktowaniu się z nami można uczestniczyć w zajęciach indywidualnie. Dodatkowo możliwa jest organizacja zajęć dla grup zorganizowanych 7-15 osobowych w indywidualnie ustalonych terminach.
 
czas trwania ilość osób koszt dostępność
90-180 min. od 7 do 15 osób 150 zł/grupa stałe
SŁOWA KLUCZOWE
DODATKOWA OFERTA
Organizujemy również zajęcia plenerowe pt "Spacer w koronie drzewa" Podczas zajęć przy pomocy technik wspinaczkowych umożliwiamy bezpieczne i nieinwazyjne wejście na wierzchołek ogromnych drzew. Podczas takich zajęć uczestnicy mogą z bliska zobaczyć i poznać ekosystem jaki tworzy korona drzewa, a wspinając się z każdym metrem nabieramy respektu do rozmiarów i ogromnego znaczenia dla środowiska drzew i lasów.
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij