BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

WIE2018_MOJA BABCIA – ZOFIA HOŁUBKA – RODOWITA TWARDOGÓRZANKA_Jak żyło się w Dolinie Baryczy w czasach naszych babć i dziadków/prababć i pradziadków_Zuzanna Pietrzykowska_I kategoria wiekowa_S.P. nr 2 w Twardogórze

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Zuzia Pietrzykowska , Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
 5/5
Grupa wiekowa: Klasy (IV-VI)
Twardogóra po wojnie. Historie przekazane przez wnuczkę Zuzannę Pietrzykowską na podstawie wywiadu z babcią Zofią Hołubką.


Pradziadek miał swoje marzenia, a ty babciu?

Praca w zaopatrzeniu była trudna, ale bardzo ciekawa, czasy były inne towarów trzeba było szukać, związane to było z wyjazdami na delegacje po całej Polsce. Zwiedziłam tym sposobem szereg zakładów w kraju. Można powiedzieć, że spełniłam swoje marzenie: chciałam pracować wśród wielu ludzi. Praca zaopatrzeniowca mi to umożliwiała.

PLIKI ZASOBU
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Użycie Niekomercyjne (ang.Noncommercial (NC))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie dzieła i wszelkich jego pochodnych tylko w celach niekomercyjnych.
PODKATEGORIE
Ludzie
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  
Wiktor Wolf
Miejsca ze zdjęć wyglądają zupełnie inaczej dzisiaj. Nie poznaję żadnego. Niesamowita jest ta historia z zabawkami w sklepie. Teraz byłoby to niemożliwe, przede wszystkim nikt nie kupiłby takiej używanej zabawki.
24-04-2018

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij