BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

WIE_2019_komiks_Zadbaj o klimat_Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy.

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Andrzelika Górecka, Aleksandra Weszka Zespół Szkół w Cieszynie , Zespół Szkół w Cieszynie
 0/5
Grupa wiekowa: Klasy (VII-VIII)
Komiks- Zadbaj o klimat pokazuje konieczność segregacji odpadów. Działania będą skuteczne tylko wtedy, gdy wszyscy nauczą się właściwej selekcji.Przyczyni się to "zdrowej" i "szczęśliwej" Ziemi. Metryczka 1.Tytuł pracy: WIE 2019 Komiks - Zadbaj o Klimat. Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy 2. Szkoła: Zespół Szkół w Cieszynie 3. Imię i nazwisko nauczyciela - opiekuna ucznia/uczniów: Jerzy Serafin Imię i nazwisko autora/ autorów pracy : Andrzelika Górecka, Aleksandra Weszka Jakie zadania wykonywał przy pracy konkursowej? Zaplanowanie pracy, wykonanie rysunków i napisanie tekstów. 4. Źródła materiałów wykorzystanych przy pracy: źródła własne 5. Czy w pracy zostały wykorzystane własne materiały ( zdjęcia, rysunki, teksty itp.)? Jeżeli tak to jakie? Rysunki i teksty są naszego autorstwa.


SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  
Magdalena Fortuniak
Praca poprawna, dopracowana graficznie jak na wiek uczniów, kilka elementów ciekawych, niestety brak powiązania z wiedzą o regione
30-04-2019

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij