1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Kaczeńce
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Apteka Pan Boga - Zielnik Doliny Baryczy 2019 - wystawa odwiedzana przez dużych i małych

Aktualności, Autor: Iryna Gołowacz , Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze
 0/5
 
Data: 2019-10-18
Miejscowość: Twardogóra
Wystawę "Apteka Pana Boga - Zielnik Doliny Baryczy 2019", która była prezentowana w Bibliotece Publicznej w Twardogórze, licznie odwiedzali młodsi i starsi mieszkańcy gminy. Od sierpnia do października wystawę odwiedziło 11 grup zorganizowanych i liczni czytelnicy i użytkownicy biblioteki, w sumie 307 osób. Po wystawie oprowadzała jej twórczyni, animatorka kultury - Iryna Gołowacz, częstując zwiedzających ziołowymi herbatami.

SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij