1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Owadzi mikrokosmos
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Publikacja zawierająca prace uczniów i seniorów nagrodzone w bibliotecznych Wyjatkowych Inicjatywach Edukacyjnych 2019

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Anna Rydzyk , Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze
 0/5
 
Wersja elektroniczna publikacji zawiera 12 prac uczniów i seniorów, które zostały nagrodzone w bibliotecznych WIE 2019: Święta doroczne w Dolinie Baryczy w czasach młodości naszych babć /dziadków i współcześnie (dla uczniów), Święta doroczne w Dolinie Baryczy w czasach naszej młodości i współcześnie (dla seniorów). Udział w konkursach zgłosiło siedem szkół i cztery organizacje seniorskie z terenu Doliny Baryczy. W serwisie edukacja.barycz.pl zamieszczono w sumie 21 tekstów o tradycjach świątecznych, zilustrowanych bogatym materiałem zdjęciowym. Prace konkursowe oceniała komisja konkursowa w składzie: Dariusz Kaliszczak, Edmund Radziszewski i Dorota Śliwak. Konkurs przeznaczony dla uczniów został decyzją Kuratorium Oświaty we Wrocławiu zamieszczony w wykazie zawodów artystycznych o zasięgu krajowym, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i gimnazjalnej. Zachęcamy do czytania wspomnień, które w piękny sposób opisują bogatą polską tradycję świętowania.


PLIKI ZASOBU
 
Serwis2_DB_A5_pub_ok_web ( 4004 KB .PDF )
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij