1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
 
Owadzi mikrokosmos
dla kogo?
Dolina Baryczy
dla kogo?
Ranking aktywności szkół
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
Fundacja Doliny Baryczy
AKTUALNE OFERTY OŚRODKA
 • dla kogo? 
  506
  Miejsce realizacji zajęć: w sali 
  Cele: • Uzmysłowienie przyczyn mających wpływ na zmiany klimatu oraz ich skutków • Uświadomienie wpływu każdego z nas na zmiany klimatyczne oraz wskazanie działań na rzecz ochrony klimatu • Zmotywowanie do zastosowania tych działań w życiu codziennym • Propagowanie ekologicznego stylu życia
  dostępność: stałe
 • dla kogo? 
  381
  Miejsce realizacji zajęć: w terenie 
  Tradycją się już stało iż w ramach Dni Karpia odbywa się rajd rowerowy połączony z obserwacją ptaków. Wszystkie grupy szkolne wyruszają sprzed chaty edukacyjnej w Rudzie Milickiej, gdzie ornitolog wprowadza w tematykę i wskazuje jak rozpoznawać ptaki. Podczas przejażdżki trasą ścieżki przyrodniczej młodzież kilkukrotnie zatrzymuje się żeby za pomocą lornetek i lunety obserwować ptaki. Poznają też inne gatunki zwierząt i roślin a także zapoznają się z gospodarka rybacką.
  sezonowe: wrzesień-październik,

1-2 |

Pl. Ks.E. Waresiaka 7
56-300 Milicz
KONTAKT
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij