1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Opinia rodzica jest ważna  
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
O PROJEKCIE > Działania > Konferencja Krośnice 31.05-01.06.14

  

Konferencja w Krośnicach, która odbyła się w dniach 31.05- 1.06 2014 była okazją do wspólnego spotkania i wymiany doświadczeń, uczestników projektu Edukacja dla Doliny Baryczy czyli nauczycieli i przedstawicieli ośrodków edukacji pozaszkolnej .

 

 Podczas warsztatów przeprowadzonych przez pracowników Instytutu Badań Edukacyjnych uczestnicy praktycznie poznali naukową metodę tworzenia zajęć edukacyjnych.

 Zaprezentowano i omówiono założenia powstającego portalu edukacyjnego oraz dodatkowych multimedialnych narzędzi edukacyjnych uatrakcyjniających przyswajanie wiedzy regionalnej i przyrodniczej.

Zaprezentowano pilotażową ofertę ośrodków edukacji pozaszkolnej dla szkół z

Doliny Baryczy zaplanowaną w ramach Dni Karpia.

 

Uczestnicy konferencji poznali ofertę Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Krośnicach oraz wzięli udział w warsztatach zorganizowanych w dwóch wybranych ośrodkach tj: Kreatywnym Obiekcie Multifunkcyjnym w Miliczu i Campusie Domasławice.

 


Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij