1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Jesienne liście
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
O PROJEKCIE > Działania > Wyjazd studyjny Lipsk

23-25 maja 2014  około pięćdziesięciu nauczycieli i przedstawicieli ośrodków uczestniczyło, w ramach "Projektu edukacji regionalnej i przyrodniczej", w wyjeździe studyjnym do Lipska. 

Podczas wizyty studyjnej zarówno nauczyciele jak i edukatorzy zdobyli praktyczną wiedzę, która pozwoli im na bardziej aktywną i efektywną pracę w grupach z dziećmi. Uczestnicy mogli zapoznać się z niemieckimi przykładami edukacji regionalnej i przyrodniczej. Po wstępnej diagnozie zajęcia szkoleniowe zostały ocenione bardzo pozytywnie.

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij