1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
CIEKAWA DOLINA
dla kogo?
motyl
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
O PROJEKCIE > Działania > Wyjazd studyjny do Wrzosowej Krainy

Wyjazd studyjny dla nauczycieli i finalistów Regionalnego Konkursu Wiedzy o Dolinie Baryczy


W dniu 14 listopada prawie 60 osobowa grupa uczniów i nauczycieli z ponad 20  szkół regionu Doliny Baryczy z gmin: Odolanów, Sośni, Przygodzice, Milicza, Krośnic, Cieszkowa, Twardogóry i Żmigrodu, wyruszyła poznawać specyfikę Wrzosowej Krainy.


Wyjazd pozwolił poznać miejsca, z którym łączą nas występowanie stawów i rybacki charakter regionu, tworzenie lokalnych produktów i ludzie którzy z pasją tworzący specyficzna ofertę turystyczna i edukacyjną.

Uczestnicy przekonali się, jak ważne jest zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności oraz rozwijanie własnych zainteresowań oraz mieli okazję poznać partnerski region. Mogli porównać nowo poznane miejsca z walorami miejscowości,  w którym  mieszkają w Dolinie Baryczy. Przekonali się, iż praca wykonywana z pasją  może być sposobem na życie i własny rozwój.

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij