1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Przebiśniegi
dla kogo?
Bocian
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
O PROJEKCIE > Działania > Spotkania i szkolenia Społecznej Rady Edukacji

Do działań Społecznej Rady będzie należało m. in. opracowanie Programu „Edukacja dla Doliny Baryczy” na lata 2014 – 2020 oraz realizacja i promowanie działań i efektów programu, a także współpraca z podmiotami działającymi na rzecz realizacji programu oraz podejmowanie inicjatyw na rzecz rozwoju edukacji w Dolinie Baryczy.

W dniu 16 marca 2015 r w Centrum Aktywności Lokalnej w Miliczu odbyło się spotkanie, którego intencja było zaproszenie do współpracy przedstawicieli z wszystkich 8 gmin, na terenie których działa Partnerstwo, zaangażowanych w działania związane z edukacją na różnych stanowiskach i w różnych instytucjach. Celem zapoznanie uczestników z planowanymi zadaniami i celami Społecznej Rady Edukacji oraz identyfikacja osób zainteresowanych udziałem w pracy Rady.


          Pierwsze spotkanie osób, które zadeklarowały udział w pracy Rady odbyło się 18 maja 2015 r w Centrum Aktywności Lokalnej w Miliczu. Na zaproszenie prezes Zarządu Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”, Ingi Demianiuk-Ozgi, która otworzyła spotkanie i zaprezentowała założenia regulaminu Społecznej Rady.

Wyjazd szkoleniowy dla nowo powstałej Rady odbył się w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym w Nagórzycach dniach 18-20 kwietnia 2015 r.

Celem szkolenia była analiza dotychczas opracowanych w ramach projektu materiałów oraz   wyciągnięcie wniosków i zaplanowanie celów,  zakresu działań i trybu funkcjonowania Społecznej Rady Edukacyjnej

W ramach  Społecznej Rady będą funkcjonowały zespoły tematyczne, w tym zespół ekspercki odpowiedzialny za weryfikację materiałów zamieszczanych na portalu. Pierwsze spotkanie zespołu odbyło się w dniu 3 czerwca 2015r.


Społeczna Rada wybrała przewodniczącą, którą została Zofia Pietryka.

W skład Społecznej Rady na rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy weszły następujące osoby:  Waldemar Blaźniak, Izabela Brymerska, Inga Demianiuk-Ozga, Barbara Duczmal, Renata Fertun, Michał Gołąb, Iwona Grobelna, Bożena Hołubka, Dariusz Kaliszczak, Agnieszka Kubis, Magdalena Kulas, Katarzyna Lech , Małgorzata Mokwińska, Joanna Monastyrska, Beata Orłowska, Roman Palewski, Jolanta Pawłowska, Zofia Pietryka, Edmund Radziszewski, Barbara Siedlecka, Piotr Śnigucki, Cezary Tajer, Anna Urbańczyk, Beata Walkowiak, Jolanta Wybierała, Anna Zelenay
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij