1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Żmija
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
O PROJEKCIE > Działania > Seminaria dla ośrodków


W trakcie realizacji projektu odbyły się spotkania dla osób z pozaszkolnych ośrodków edukacji z Doliny Baryczy zajmujących się tworzeniem oferty skierowanej do szkół.

 

W spotkaniach uczestniczyli edukatorzy ośrodków edukacji ekologicznej i pracownicy podmiotów koordynujących działania edukacyjne.

Podczas seminariów odbyły się warsztaty dotyczące budowania oferty ośrodków z uwzględnieniem celów i treści Podstawy Programowej.

Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z przykładami „dobrych praktyk”  oraz wynikami badań dotyczących edukacji pozaformalnej  w Polsce przeprowadzonymi przez Instytut Badań Edukacyjnych.

Prezentowano zasady funkcjonowania portalu oraz diagnozowano potrzeby ośrodków w zakresie  promocji i identyfikacji oferty bezpośrednio związanej z regionem Dolina Baryczy.

 

I Seminarium w Miliczu  3.05.2014r.
II Seminarium w  Miliczu 7.05.2014r
.

Odbyły się również spotkania z przedstawicielami ośrodków w celu informowania na bieżąco o realizacji zadań projektowych oraz konsultowaniu potrzeb dotyczących tworzonych w ramach projektu pomocy dydaktycznych oraz zaplanowania sprzętu niezbędnego do prowadzenia zajęć o tematyce przyrodniczej i regionalnej.

Spotkanie w CAL w Miliczu  13.10.2014r
Spotkanie w CAL w Miliczu 2.03.2015r
Spotkanie w Cal w Miliczu 18.05.2015r


Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij