1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Gmina Cieszków
dla kogo?
Na olchowym szlaku
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
INSTRUKCJE OBSŁUGI > Facebook Edukacja

Do umieszczania zaproszeń oraz relacji z wydarzeń lokalnych dotyczących edukacji regionalnej i przyrodniczej został przeznaczony facebook (www.facebook.com/EdukacjaDB). 

Na facebooku prosimy też o udostępnianie postów z opisem zajęć - szczególnie dotyczących wykorzystania pomocy dydaktycznych realizowanych w ramach Projektu/Programu Edukacja dla Doliny Baryczy.

Polub  www.facebook.com/EdukacjaDB

W załączniku instrukcja zamieszczania postów. Posty zatwierdza redaktor facebooka edukacyjnego i udostępnia na osi czasu.Załączniki do artykułu:
Jak udostępnić post( Jak udostępnić post.pdf 1035 kB )
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij