STREFA DZIECI

BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

BAZA WIEDZY
Filtruj:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 


Filtruj:
 •  
  1072
   
  dodano: 04-11-2022
  Zaplanowana trasa wycieczki rowerowej wiąże się ze szlakami, które przez lata przecierał nam mistrz polskiego kolarstwa - Ryszard Szurkowski. Sportowiec pochodzący ze Świebodowa był związany ze swoją okolicą dlatego też trasa prowadzi przez malownicze zakamarki Doliny Baryczy. Natura i rodzina to istotne elementy tego wyjazdu. Podróż rozpoczyna się w rodzinnej miejscowości i tutaj też dobiegł końca. Celem wycieczki jest poznanie okolicy mistrza oraz uhonorowanie jego zasług.
 •  
  875
   
  dodano: 05-03-2022
  Zdjęcie przedstawia pomnik na terenie gminy Twardogóra w Olszówce ku pamięci ważnego dla Polski wydarzenia, czyli odzyskania niepodległości. Powstał w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości w listopadzie 2018 roku i został ufundowany przez mieszkańców Olszówki, Trzech Chałup oraz Goli Małej. Oddaje on również cześć bohaterom, którzy znacznie przyczynili się w naszej historii abyśmy mogli żyć w wolnej ojczyźnie. Jestem dumna, że moja gmina upamiętnia tak ważne historycznie wydarzenia.
» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij