BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

O PROGRAMIE > Społeczna Rada na rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Rada na rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy to społeczny organ powołany przez  Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” inicjujący działania oraz odpowiedzialny za opracowanie i realizację Programu EDUKACJA dla Doliny Baryczy

Społeczna Rada wybrała na 
Przewodniczącą: Zofię Pietrykę 
Sekretarza: Iwonę Grobelną

Rada powołana została w 2015 r. 
Do pracy w Radzie zaproszeni zostali nauczyciele i edukatorzy mający kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy dziećmi i młodzieżą na różnych poziomach nauczania (od przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja do szkół ponadgimnazjalnych), 
reprezentanci placówek oświatowych, ośrodków edukacji pozaszkolnej, uczelni i samorządów. 

Wśród członków Rady zostały powołane zespoły zadaniowe:
 - Zespół ds. zatwierdzania zasobów w serwisie www.edukacja.barycz.pl, są to osoby, które mają za zadanie dbałość o jakość zamieszczanych na portalu materiałów, analizę i akceptacje przesyłanych  zasobów pod kątem merytorycznym i metodycznym zgodnie z Regulaminem zatwierdzania zasobów. 
 - Zespół ds. ewaluacji Programu ma za zadanie opracowanie kryteriów certyfikacji oraz analizę aktywności szkół i ośrodków w oparciu o liczbę zasobów na portalu i wyniki monitoringu. 


» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij