BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

GRANTY dla uczniów
GRANTY dla uczniów > Pytania i odpowiedzi > Wypłata II-ej transzy
W jaki sposób uzyskać wypłatę II-ej transzy?

 

Zgodnie z umową o powierzenie grantu, grant,  zostanie przekazany grantobiorcy w dwóch transzach:

1)       pierwsza  w wysokości 50% wskazanej kwoty w w ciągu 14 dni od podpisania tej umowy, lub po tym terminie w zależności od posiadanych środków przez LGD

2) druga w wysokości 50% wskazanej kwoty w ciągu 14 dni na wniosek przesłany drogą elektroniczną na adres partnerstwo@nasza.barycz.pl po osiągnięciu 30% wskaźników określonych w §2 ust.3. LGD zweryfikuje poziom osiągnięcia wskaźników na podstawie monitoringu Grantobiorcy w serwisie edukacja.barycz.pl.

Grantobiorca, chcący uzyskać II-ą transzę powinien wysłać na adres partnerstwo@nasza.barycz.pl prośbę o wypłatę II-ej transzy, wskazując na nr umowy, której prośba dotyczy.


LGD zweryfikuje stan realizacji wskaźników- poziom liczby wyjazdów i ilości uczestników powinien wynosić min. 30%, aby druga część grantu została wypłacona. Stan realizacji liczony jest na podstawie wprowadzonych przez nauczycieli monitoringów, a grantobiorca ma możliwość śledzenia tego stanu na bieżąco w zakładce Zestawienie merytoryczne, gdzie w tabeli Wskaźniki realizacji system automatycznie przelicza liczby uczestników i wyjazdów na %.


LGD wypłaca II-ą transzę w terminie 14 dni od przesłania mailowej prośby o wypłatę, jeśli warunki wypłaty zostały spełnione, tj. Grantobiorca osiągnął odpowiedni stan realizacji wskaźników.

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij