STREFA DZIECI

BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Ferie z projektem "Edukacją dla Doliny Baryczy" w Bibliotece Publicznej w Twardogórze

Aktualności, Autor: Anna Rydzyk , Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze
 0/5
Data: 2016-02-15
Miejscowość: Twardogóra
W czasie ferii zimowych Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze oferowała dzieciom i młodzieży zajęcia związane z projektem "Edukacja dla Doliny Baryczy" i nie tylko:)

W czasie tegorocznych zimowych ferii Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze zaproponowała dzieciom i młodzieży wiele interesujących zajęć: plastycznych, kulinarnych, krawieckich, sprawnościowych, komputerowych i związanych z projektem „Edukacja dla Doliny Baryczy”.
                Zajęcia które odbywały się codziennie przyciągnęły około 150 młodych ludzi. Było wielu chętnych do wykonywania: maseczek balowych, zwierząt z Doliny Baryczy w formie origami, ozdobionych koralikami pasków i woreczków, serc z filcu oraz figurek z balonów. Największe tłumy zgromadził smakowity warsztat kulinarny „Deser pod białą pierzynka”. Oblegany był też X-BOX. Wiele osób układało puzzle z Doliny Baryczy i grało w gry popularyzujące naszą „Małą Ojczyznę”. Zwolennicy zajęć edukacyjnych oglądali prezentację multimedialna o Dolinie Baryczy, stworzyli jej mapę, słuchali bajek o poszczególnych miastach i karpiku Milusiu, tworząc ich inscenizacje oraz ciekawostek z Doliny Baryczy zawartych w książce „Bajkowa Dolina Barycz…” Włodzimierza Ranoszka. Codziennie dzieci i młodzież mogły grać w gry komputerowe oraz korzystać z różnorakich aplikacji na tabletach.

SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij