BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

LGD Partnerstwo dla Doliny Baryczy zostało wybrane do realizacji LSR 2016-2022!

Aktualności, Autor: Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"
 0/5
Data: 2016-04-20
Miejscowość: Milicz
Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" zostało wybrane do realizacji LSR na lata 2016-2022! Nasza LSR została oceniona na aż 234 punkty (na 245 możliwych). Co więcej, jako jedna z tylko 4 lokalnych grup działania, zostaliśmy wybrani bez konieczności wnoszenia poprawek!!!

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" zostało wybrane do realizacji Lokalnej Strategii Rozowju na lata 2016-2022! 
Nasza Strategia została oceniona aż na 234 punkty (max to 245). Co więcej, jako jedna z tylko 4 lokalnych grup działania, zostaliśmy wybrani bez konieczności wnoszenia poprawek!!! Dziękujemy wszystkim partnerom - samorządom, organizacjom, przedsiębiorcom i osobom fizycznym, którzy włączyli się w proces tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju dla Doliny Baryczy na lata 2016-2022. 
Przed nami kolejne wyzwania, realizacja zadań między innymi związanych z rozwojem Programu Edukacja dla Doliny Baryczy - o szczegółach i harmonogramie prac związanych z wdrażaniem Strategii będziemy informować na bieżąco.
PLIKI ZASOBU
 
( 0 KB . )
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij