BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Wyróżnione prace w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Dolinie Baryczy - edycja XIX / 2015r

Baza Wiedzy / WIE, Autor: 1. Gimnazjum w Miliczu – Karolina Kowalska i Magdalena Orman, 2. Społeczne Gimnazjum Ad Astra- Hanna Jarczewska i Natalia Tarka, 4. Gimnazjum w Raczycach – Agata Piec i Wiktoria Rataj, Gimnazjum we Wróblińcu –Maria Girus i Martyna Miszkiewicz , Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"
 0/5
Wyróżnione prace konkursowe przygotowane przez uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w formie prezentacji multimedialnych i albumów dokumentujących przeprowadzoną przez młodzież wycieczkę po regionie


W dniu 22 października 2015 r o godz. 10.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Miliczu zebrali się wszyscy finaliści konkursu oraz ich nauczyciele. W tym roku do konkursu przystąpiło  26 reprezentacji  szkolnych z regionu Doliny Baryczy w tym 13 ze szkół podstawowych i 13 z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Konkurs odbył się w ramach DNI KARPIA jako wydarzenie edukacyjne . Organizatorem konkursu  było Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej „Dolina Baryczy”

W konkursie uczestniczyły szkoły ze wszystkich ośmiu gmin regionu Doliny Baryczy.

Komisja, która przed finałem oceniała prace konkursowe pracowała w składzie: Zofia Pietryka jako przedstawiciel organizatora, Iwona Grobelna Fundacja Doliny Baryczy, Anna Urbańczyk Stowarzyszenie Partnerstwo dla Doliny Baryczy, Cezary Tajer – Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych. Komisja konkursowa przy ocenie brała pod uwagę:  samodzielność wykonania pracy, jasność i rzetelność przekazu ( mapka trasy, zwięzłe informacje, wiarygodność-,czy młodzież praktycznie zrealizowała wycieczkę),  grafika, rysunki , zdjęcia  i jakość, w tym podanie źródeł informacji.

Wyróżniono prace:

Gimnazjum w Miliczu – Karolina Kowalska i Magdalena Orman „ Niezwykłe miejsca w Dolinie Baryczy”,

Społeczne Gimnazjum Ad Astra- Hanna Jarczewska i Natalia Tarka „Chcę tu zostać”,  Gimnazjum we WróblińcuMaria Girus i Martyna Miszkiewicz „Wycieczka rowerowa po Dolinie Baryczy”,

  Gimnazjum w Raczycach – Agata Piec i Wiktoria Rataj- „Wycieczka rowerowa po Dolinie Baryczy”

Wyróżnione prace były prezentowane przez autorów  dla wszystkich uczestników  po części  finałowej konkursu.
PLIKI ZASOBU
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Użycie Niekomercyjne (ang.Noncommercial (NC))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie dzieła i wszelkich jego pochodnych tylko w celach niekomercyjnych.
SŁOWA KLUCZOWE
PODKATEGORIE
Przyroda
  1. Rośliny
  2. Zwierzęta
Krajobrazy DB
  2. Las
  3. Łąka
  5. Staw
  6. Wiejskie
Zabytki
Ludzie
Atrakcje DB
Gospodarka łowiecka
Gospodarka leśna
Gospodarka rybacka

OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij