BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Wyróżnione prace w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Dolinie Baryczy - edycja XIX / 2015r

Baza Wiedzy / WIE, Autor: 1. Gimnazjum w Miliczu – Karolina Kowalska i Magdalena Orman, 2. Społeczne Gimnazjum Ad Astra- Hanna Jarczewska i Natalia Tarka, 4. Gimnazjum w Raczycach – Agata Piec i Wiktoria Rataj, Gimnazjum we Wróblińcu –Maria Girus i Martyna Miszkiewicz , Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"
 0/5
Wyróżnione prace konkursowe przygotowane przez uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w formie prezentacji multimedialnych i albumów dokumentujących przeprowadzoną przez młodzież wycieczkę po regionie


W dniu 22 października 2015 r o godz. 10.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Miliczu zebrali się wszyscy finaliści konkursu oraz ich nauczyciele. W tym roku do konkursu przystąpiło  26 reprezentacji  szkolnych z regionu Doliny Baryczy w tym 13 ze szkół podstawowych i 13 z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Konkurs odbył się w ramach DNI KARPIA jako wydarzenie edukacyjne . Organizatorem konkursu  było Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej „Dolina Baryczy”

W konkursie uczestniczyły szkoły ze wszystkich ośmiu gmin regionu Doliny Baryczy.

Komisja, która przed finałem oceniała prace konkursowe pracowała w składzie: Zofia Pietryka jako przedstawiciel organizatora, Iwona Grobelna Fundacja Doliny Baryczy, Anna Urbańczyk Stowarzyszenie Partnerstwo dla Doliny Baryczy, Cezary Tajer – Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych. Komisja konkursowa przy ocenie brała pod uwagę:  samodzielność wykonania pracy, jasność i rzetelność przekazu ( mapka trasy, zwięzłe informacje, wiarygodność-,czy młodzież praktycznie zrealizowała wycieczkę),  grafika, rysunki , zdjęcia  i jakość, w tym podanie źródeł informacji.

Wyróżniono prace:

Gimnazjum w Miliczu – Karolina Kowalska i Magdalena Orman „ Niezwykłe miejsca w Dolinie Baryczy”,

Społeczne Gimnazjum Ad Astra- Hanna Jarczewska i Natalia Tarka „Chcę tu zostać”,  Gimnazjum we WróblińcuMaria Girus i Martyna Miszkiewicz „Wycieczka rowerowa po Dolinie Baryczy”,

  Gimnazjum w Raczycach – Agata Piec i Wiktoria Rataj- „Wycieczka rowerowa po Dolinie Baryczy”

Wyróżnione prace były prezentowane przez autorów  dla wszystkich uczestników  po części  finałowej konkursu.
PLIKI ZASOBU
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Użycie Niekomercyjne (ang.Noncommercial (NC))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie dzieła i wszelkich jego pochodnych tylko w celach niekomercyjnych.
PODKATEGORIE
Przyroda
  1. Rośliny
  2. Zwierzęta
Krajobrazy DB
  2. Las
  3. Łąka
  5. Staw
  6. Wiejskie
Zabytki
Ludzie
Atrakcje DB
Gospodarka łowiecka
Gospodarka leśna
Gospodarka rybacka

OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij