BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

WIE 2017 w Dolinie Baryczy

Aktualności, Autor: Anna Urbańczyk , Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"
 0/5
Data: 2017-03-13
Miejscowość: Milicz
Rozpoczynamy nową inicjatywę w Programie Edukacja dla Doliny Baryczy, są to konkursy, festiwale regionalne ogłaszane w ramach WIE 2017 (Wyjątkowych Inicjatyw dla Doliny Baryczy).

Rozpoczynamy nową inicjatywę w Programie Edukacja dla Doliny Baryczy, są to konkursy, festiwale regionalne ogłaszane w ramach WIE 2017 (Wyjątkowych Inicjatyw dla Doliny Baryczy). Organizatorami inicjatyw (konkursów, festiwali, przeglądów..) są podmioty należące do Programu. W tym roku chcielibyśmy przetrzeć szlaki z 3 podmiotami, które zdecydowały się na zorganizowanie WIE. 

ZACHĘCAMY GORĄCO do uczestniczenia w inicjatywach – będzie ono wysoko punktowane w kryteriach aktywności placówek. Przypominamy, że na najbardziej aktywnych czekają na corocznym Forum edukacyjnym wyróżnienia i bonusy. 

W każdej z Inicjatyw można również zdobyć cenne nagrody.

Inicjatywa to również promocja Państwa szkoły, przedszkola  -  WIE w całości będzie opierała się na portalu www.edukacja.barycz.pl  tj. udostępnienie prac, ocena przez komisję konkursową, relacja z konkursu. Prace uczniów wybrane przez komisje szkolne do etapu regionalnego, będą zamieszczane w serwisie jako zasób i będą udostępniane komisji konkursowej do oceny. To dodatkowe wyróżnienie dla Państwa podopiecznych (prace będą umieszczane w serwisie edukacja) ale i dla Waszych placówek

Inicjatywy:

1. PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH  – ciekawe miejsca Doliny Baryczy -  organizator: MSPDiON - Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych skierowane do grup przedszkolnych, przedszkolnych integracyjnych oraz uczniów klas I – VI szkół podstawowych i podstawowych integracyjnych; ZGŁOSZENIA DO 15 MARCA; szczegóły w załączniku, zaproszenie w serwisie edukacja tutaj: http://edukacja.barycz.pl/zasoby/?p=100&id_z=1636

2. WIERSZEM I PROZĄ – LITERACKA PODRÓŻ PO DOLINIE BARYCZY – organizator: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze, skierowane do klas IV-VI szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz uczniów szkół średnich, ZGŁOSZENIA DO 05 KWIETNIA, szczegóły w załączniku, zaproszenie w serwisie edukacja tutaj: http://edukacja.barycz.pl/zasoby/?p=100&id_z=1646

3. REGIONALNY KONKURS WIEDZY O DOLINIE BARYCZY EDYCJA XX „PROMUJĘ DOLINĘ BARYCZY” – Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej „Dolina Baryczy”, skierowany do szkół podstawowych klas IV-VI, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, ZGŁOSZENIA DO 03 KWIETNIA  szczegóły w załączniku.

Prosimy o przekazanie informacji nauczycielom oraz koordynatorom Programu, wspólne tworzenie Programu to nasza idea. Mamy nadzieję, że i tym razem uda się  zrealizować coś wyjątkowego, coś co przyniesie wymierne korzyści dla Państwa placówek, uczniów oraz obszaru.

PLIKI ZASOBU
 
( 202 KB .PDF )
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij