BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

WIE2017_Milicki Kot w Butach_Przegląd Małych Form Teatralnych

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Paula Stelmach i Ewa Mencel , Przedszkole Parafialne im. św. Feliksa z Cantalicio
 0/5
Grupa wiekowa: Przedszkole
"Milicki Kot w Butach" to przedstawienie stworzone przez nauczycielki Przedszkola Parafialnego w Miliczu (Ewa Mencel i Paula Stelmach) z myślą o V Przeglądzie Małych Form Teatralnych - ciekawe miejsca Doliny Baryczy "Cudze chwalicie swego nie znacie".


Przedstawienie powstało w oparciu o opowieść pt. "O Kocie w Butach, czyli jak powstało państwo milickie" ("Bajkowa Dolina Baryczy", Włodzimierz Ranoszek). Pojawiają się w nim postacie i pomoce stworzone w ramach projektu Edukacja dla Doliny Baryczy.
Stworzenie przedstawienia miało na celu integrację dzieci 5- i 6-letnich, przybliżenie opowieści związanej z Doliną Baryczy oraz wzbudzenie zainteresowania najbliższą okolicą swojego miejsca zamieszkania.
Dzieci chętnie wzięły udział w przedstawieniu, wyuczyły się przydzielonych ról i wspaniale zaprezentowały się podczas nagrania.
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
Przyroda
  1. Rośliny
  2. Zwierzęta
  3. Grzyby
Krajobrazy DB
  1. Inne
Zabytki
Atrakcje DB
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij