BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

WIE 2017_ Promujemy Dolinę Baryczy- Odolanów dla każdego_REGIONALNY KONKURS WIEDZY O DOLINIE BARYCZY

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Adam Kosnowicz - uczeń kl.VI SP im. gen K.Glabisza w Zespole Szkół w Odolanowie , Zespół Szkół w Odolanowie
 5/5
Grupa wiekowa: Klasy (IV-VI)
I kategoria wiekowa: kl. IV-VI SP Ulotka promująca naszą gminę ,,Odolanów dla każdego'' - wykonana przez ucznia kl.VI SP im. gen K.Glabisza w Zespole Szkół w Odolanowie. Ulotka zachęca do odwiedzenia naszego miasta, które dzięki bogatym walorom przyrodniczym oraz różnorodnym atrakcjom historycznym i turystyczno-rekreacyjnym, jest doskonałym miejscem zarówno na wypoczynek jak i aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Celem ulotki jest przedstawienie 3 propozycji wycieczek dla różnych grup wiekowych -każdy znajdzie tu coś dla siebie: * Historyczny spacer po Odolanowie, * Odolanów przyjazny dla malucha, * Dzień Sportu dla całej rodziny.


PLIKI ZASOBU
 
( 2422 KB .PDF )
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  
Izabela Brymerska
Dobry materiał promocyjny.
04-06-2017

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij