BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

WIE2017_Gmina Twardogóra - naszymi oczami_REGIONALNY KONKURS WIEDZY O DOLINIE BARYCZY

Baza Wiedzy / WIE, Autor: PAULINA TRELA, JULIA KĘDZIA , Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
 5/5
Grupa wiekowa: Klasy (VII-VIII)
Pragniemy zachęcić do odwiedzenia naszych pięknych okolic i aktywnego wypoczynku poprzez pokazanie tego co kochamy najbardziej w naszych ziemiach twardogórskich.


Film skierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby zapoznać się z historią i środowiskiem przyrodniczym gminy Twardogóra. Naszym celem jest zachęcenie do odwiedzenia tych pięknych okolic i aktywnego wypoczynku.
Prezentujemy wiele miejsc, ciekawych pod względem kulturowym, historycznym i przyrodniczym. Znajdują się tu zabytki architektury między innymi kościół pod wezwaniem Świętej Trójcy i sanktuarium M.B. Wspomożenia Wiernych w Twardogórze oraz kompleks pałacowo- parkowy w Goszczu. Miłośnicy natury oraz wycieczek pieszych i rowerowych znajdą mnóstwo oznakowanych szlaków po pięknych krajobrazowo i ciekawych przyrodniczo zakątkach, będą też mogli odpocząć nad leśnymi stawkami w towarzystwie wielu gatunków ptaków.
W Twardogórze również można skorzystać z bogatej oferty rekreacyjnej, jak hala widowiskowo-sportowa, ścieżki spacerowe przy Skoryni, kąpielisko i lodowisko. Mamy nadzieję, że w okolicach Twardogóry każdy może znaleźć coś interesującego i przyjemnie spędzić czas. Zapraszamy do obejrzenia filmu i odwiedzenia okolic Twardogóry.
 
FILM: PAULINA TRELA, JULIA KĘDZIA, kl. 1d
FOT. STARTOWA: WALDEMAR NOWACZYK
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LINKI ZEWNĘTRZNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
Przyroda
  1. Rośliny
  2. Zwierzęta
Krajobrazy DB
  2. Las
  3. Łąka
  4. Miejskie
  5. Staw
  6. Wiejskie
Zabytki
Atrakcje DB
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  
Izabela Brymerska
Dobry materiał promocyjny.
04-06-2017

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij