BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Nowe placówki w Programie Edukacja dla Doliny Baryczy

Aktualności, Autor: Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"
 0/5
Data: 2017-12-20
Miejscowość: Milicz
Do Programu w 2017 r. przystąpiło 8 nowych podmiotów (6 placówek oświatowych i 2 ośrodki). Razem uczestniczy 58 szkół i przedszkoli oraz 26 ośrodków edukacji pozaszkolnych.

Do Programu w 2017 r. przystąpiło 8 nowych podmiotów (6 placówek oświatowych i 2 ośrodki). Razem jest już z nami 58 szkół i przedszkoli oraz 26 ośrodków edukacji pozaszkolnych. Doświadczenie zeszłoroczne podpowiadało, że w Programie działo się tak dużo, jest tyle wypracowanych materiałów, inicjatyw, że trzeba „nowicjuszom” pokazać plan działania oraz osiągnięcia Programu. Stąd pomysł na spotkanie, które odbyło się 19 grudnia. że Wiadomo – Ci, którzy są z nami od początku wiedzą na temat Edukacji dla DB wiele, ale nowe podmioty? Przeznaczyliśmy na nie 2,5 godz. – czyli w bardzo ekspresowym tempie przedstawiliśmy najważniejsze zagadnienia Programu. Spotkanie miało przebieg wykładowo- warsztatowy. Pani Zofia Pietryka opowiedziała o zasadach przystąpienia do Programu (korzyściach ale i obowiązkach), interdyscyplinarności w Programie i najnowszej inicjatywie WIE dla Doliny Baryczy. Anna Urbańczyk przeprowadziła warsztat z uczestnikami dotyczący możliwości serwisu edukacja.barycz.pl, przedstawiła stronę sklepu, facebooka edukacyjnego, po krótce zasady weryfikacji aktywności placówek w Programie oraz granty przewidziane w edukacji w bieżącym okresie programowania. Na koniec najprzyjemniejsza część, iście świąteczna – obdarowanie prezentami – oczywiście pod postacią pomocy edukacyjnych. Wszystkie nowe placówki, wychodziły bardzo zadowolone z górą prezentów. Mamy nadzieję, że zdopinguje to nowe placówki do pracy na rzecz Programu Edukacja dla Doliny Baryczy. 

Życzymy powodzenia

Lista nowych placówek w Programie:

1. Zespół Szkół Specjalnych w Krotoszynie

2. III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim

3. Zespół Pałacowo - Parkowy w Żmigrodzie

4. Szkoła Podstawowa Im. Stanisława Ratajczaka w Szkaradowie

5. Szkoła Podstawowa w Masłowie

6. "Mali Odkrywcy" Przedszkole w Miliczu

7. Folwark Jeździecki Jurand, Przygodziczki

8. Szkoła Podstawowa nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie

SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij