BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

WIE_2018_Odolanowska ścieżka edukacyjna_Regionalny konkurs o Dolinie Baryczy

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Łukasz Kolasiński uczeń kl.VI SP im. gen K.Glabisza w Zespole Szkół w Odolanowie , Zespół Szkół w Odolanowie , Zespół Szkół w Odolanowie
 0/5
Grupa wiekowa: Klasy (IV-VI)
Odolanowska ścieżka edukacyjna powstała w celu pokazania zabytków i atrakcji turystycznych miasta Odolanów. Ścieżka zachęca do odwiedzenia naszego miasta, które dzięki bogatym walorom przyrodniczym oraz różnorodnym atrakcjom historycznym i turystyczno-rekreacyjnym, jest doskonałym miejscem zarówno na wypoczynek jak i aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Celem ścieżki jest zapoznanie się z zabytkami Odolanowa oraz pokazanie atrakcji turystycznych naszego miasta.


Imię i nazwisko autora pracy:

Jakie zadania wykonał przy pracy konkursowej?

Łukasz Kolasiński uczeń kl.VI Szkoły Podstawowej im. gen K.Glabisza w Zespole Szkół w Odolanowie.

Uczeń zaplanował trasę  ścieżki i sporządził do niej mapkę. Wykonał zdjęcia wszystkich umieszczonych na ścieżce obiektów historycznych i atrakcji turystycznych. Całą ścieżkę przedstawił w postaci plakatu, do którego dołączył opis wszystkich przystanków na  w postaci albumu. Przy opisywaniu zabytków i atrakcji uczeń korzystał ze stron Google w Internecie.Wszystkie zdjęcia wykorzystane w pracy są autorstwa Łukasza Kolasińskiego.

                        

PLIKI ZASOBU
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
SŁOWA KLUCZOWE
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij