BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

WIE_2018_Odolanów - ścieżka edukacyjna_Regionalny konkurs o Dolinie Baryczy

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Miłosz Ratajek, Mikołaj Żmijowski uczniowie kl.VI SP im. gen K.Glabisza w Zespole Szkół w Odolanowie , Zespół Szkół w Odolanowie
 0/5
Grupa wiekowa: Klasy (IV-VI)
Odolanowska ścieżka edukacyjna powstała w celu pokazania zabytków historycznych Odolanowa. Ścieżka zachęca do odwiedzenia naszego miasta, które dzięki różnym zabytkom jest odpowiednim miejscem dla przeprowadzenia lekcji historii na żywo dla mieszkańców i osób chętnych do poznania naszej gminny.


Imię i nazwisko autora pracy:

Jakie zadania wykonał przy pracy konkursowej?

Miłosz Ratajek i Mikołaj Żmijowski uczniowie kl.VI Szkoły Podstawowej im. gen. K.Glabisza w Zespole Szkół w Odolanowie.

Uczniowie zaplanowali trasę  ścieżki i sporządzili do niej mapkę. Wykonali zdjęcia wszystkich umieszczonych na ścieżce obiektów historycznych i przedstawili je w postaci plakatu. Przy opisywaniu ścieżki uczniowie korzystali ze stron Google w Internecie. Wszystkie zdjęcia wykorzystane w pracy są autorstwa Miłosza Ratajka i Mikołaja Żmijowskiego.

PLIKI ZASOBU
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij