BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Nowe pomoce edukacyjne - konkurs rozstrzygnięty!!

Aktualności, Autor: Anna Urbańczyk , Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"
 0/5
Data: 2018-06-28
Miejscowość: Milicz
Znamy już laureatki konkursu na najciekawszą pomoc edukacyjną służącą edukacji na rzecz przeciwdziałania skutkom zmiany klimatu w Dolinie Baryczy.

Znamy już laureatki konkursu na najciekawszą pomoc edukacyjną służącą edukacji na rzecz przeciwdziałania skutkom zmiany klimatu w Dolinie Baryczy. Zostały nimi: 
Agnieszka Kątna – edukatorka z Folwarku Jeździeckiego Jurand za grę + 10 "Kropla draży skałę” 
• Zofia Pietryka – edukatorka ze Stowarzyszenia na rzecz edukacji ekologicznej „Doliny Baryczy” za grę +10 - KLIMATyczne koło NATURY – gra dla zakręconych na edukację 
• Renata Skorupa – nauczycielka i dyrektorka Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Przygodziczkach za grę +10 Dobry klimat
Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” i skierowany był do nauczycieli szkół i przedszkoli, edukatorów ośrodków realizujących Program Edukacja dla Doliny Baryczy oraz dorosłych mieszkańców Doliny Baryczy, honoraria dla laureatów w wysokości po 500 zł brutto zostały sfinansowane ze środków pozyskanych ze Stowarzyszenia Ekologicznego EKO-UNIA w ramach konkursu Małe granty dla zrównoważonego rozwoju. 
Prototypy nagrodzonych pomysłów na pomoc edukacyjną zostaną zaprezentowane w ramach IV Forum Edukacji dla Doliny Baryczy, zaplanowanego na 18.09.2018 w Twardogórze i opisane w gazetce podsumowującej realizację programu Edukacja dla Doliny Baryczy w roku szkolnym 2017 – 2018. 
Organizator Konkursu poszukuje partnerów i środków z pomocą, których można by wydać te niezwykle ciekawe pomoce, tak by trafiły do każdej ze szkół. 
Zwycięzcom gratulujemy! 
Opisane pomoce znajdziesz na www.edukacja.barycz.pl _ Baza Wiedzy _ GRA dla klimatu, tutaj: http://edukacja.barycz.pl/zasoby/index.php?p=106&s_filtr=1&s_mod=6&s_word=&podkat_29_0=1&podkat_29_10=1

MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij