BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

WIE_2019_film_Zadbaj o Klimat_Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Julia Antoniak, Hanna Gonera Zespół Szkół w Cieszynie , Zespół Szkół w Cieszynie
 0/5
Grupa wiekowa: Klasy (VII-VIII)
Filmik ma formułę wiadomości telewizyjnych Klimat 24 z ciekawymi postaciami. Pokazuje skutki zmian klimatycznych na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.Wskazuje co powinniśmy zrobić aby dokonać poprawy. Możemy się z niego dowiedzieć jak zanieczyszczenia wpływają na długość życia człowieka. Metryczka 1.Tytuł pracy: WIE_2019_film_Zadbaj o Klimat_Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy 2. Szkoła: Zespół Szkół w Cieszynie 3. Imię i nazwisko nauczyciela - opiekuna ucznia/uczniów: Jerzy Serafin Imię i nazwisko autora/ autorów pracy : Julia Antoniak, Hanna Gonera Jakie zadania wykonywał przy pracy konkursowej? zaplanowanie pracy, przygotowanie materiałów, zmontowanie filmu. 4. Źródła materiałów wykorzystanych przy pracy: źródła własne oraz inne:załącznik pt.źródła 5. Czy w pracy zostały wykorzystane własne materiały ( zdjęcia, rysunki, teksty itp.)? Jeżeli tak to jakie? własne testy.


PLIKI ZASOBU
 
( 12 KB .DOCX )
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
SŁOWA KLUCZOWE
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij