BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

WIE2019 Przedstawienie,,Nad Polską Wodą" Przegląd Małych Form Teatralnych

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Renata Gąbka
 0/5
Grupa wiekowa: Edukacja wczesnoszkolna (I-III)
Uczniowie klasy I Zespołu Szkół w Pawłowie zaprezentowali przedstawienie promujące rzekę -Polską Wodę, przepływającą przez Chojnik. Apelowali o to ,aby ludzie nie zaśmiecali i nie zanieczyszczali jej, gdyż jest to miejsce,gdzie można odpocząć i podziwiać piękną przyrodę.


Przedstawienie  klasy I ,,Nad Polską Wodą " przygotowane zostało w ramach realizowanego projektu edukacyjnego promującego ekologiczne zachowania w różnych zakątkach naszego środowiska przyrodniczego. Jednocześnie miało na celu zaprezentowanie ciekach miejsc w naszej okolicy, gdzie można miło spędzać czas, zachwycając się otaczającą przyrodą. Tym miejscem jest rzeka- Polska Woda, przepływająca przez Chojnik.
Uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w przygotowanie przedstawienia. Sprawiło im to wiele radości. Mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności aktorskie, które mogli zademonstrować podczas występów w szkole.PLIKI ZASOBU
 
( 1532 KB .JPG )
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LINKI ZEWNĘTRZNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij