STREFA DZIECI

BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

WIE 2019_ Nad zalewem tuż przy Sośni_ III Przegląd Małych Form Teatralnych - Ciekawe miejsca Doliny Baryczy "Cudze chwalicie, swego nie znacie"

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Marika Jędrzejewska, Monika Wittek , Zespól Szkół w Sośniach
 0/5
Grupa wiekowa: Przedszkole
Przedstawienie teatralne przygotowane przez dzieci 6 - letnie z grupy Biedronek z Przedszkola Samorządowego w Sośniach, opowiadające historię związaną z przepięknym miejscem znajdującym się zaledwie dwa kilometry od ich przedszkola, będącym oazą dla ptactwa i zwierząt, wymarzoną przystania dla wędkarzy i osób pragnących podpadać przyrodę i odpoczywać nad wodą.


Historia opowiedziana przez  małych artystów dzieje się nad pięknym zalewem obok Sośni, gdzie można obserwować wiele gatunków ptaków oraz zwierząt w tym bobrów, wędkować, bawić się w obserwatora przyrody i spędzać wolny czas wśród śpiewu ptaków i szumu  rosnących dookoła przepięknych drzew zwłaszcza sosen, od których wzięła nazwę nasza miejscowość.  Zaniepokojeni złymi nawykami ludzi mieszkańcy tego miejsca z żabką Sośnią na czele postanawiają z tym zrobić porządek, a czy im się to udało? To już sami musicie ocenić oglądając nasze przedstawienie i odwiedzając ten piękny zakątek.....  
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
SŁOWA KLUCZOWE
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij