BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Konkurs "TAJEMNICA-LAS-PRZYGODA" EDYCJA II

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Małgorzaa Zawadzka , Centrum Edukacji Ekologicznej Nadleśnictwa Żmigród- LKP "Lasy Doliny Baryczy"
 0/5
Grupa wiekowa: Przedszkole, Edukacja wczesnoszkolna (I-III), Klasy (IV-VI), Klasy (VII-VIII), Szkoła średnia, Dorośli
ZAKOŃCZONY. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a laureatom gratulujemy zwycięstwa.


Konkurs który Wam dziś przedstawiamy, to doskonała propozycja na czas wakacji.  To już druga edycja. Pierwsza cieszyła się ogromnym powodzeniem, co zaowocowało kolejnym wydaniem. Wysłuchaliśmy uwag ubiegłorocznych uczestników, wprowadziliśmy też trochę zmian z uwagi na pandemię i teraz przedstawiamy Wam nasz pomysł. Jest to konkurs przeznaczony dla osób mieszkających we wspólnym gospodarstwie domowym. Waszym zadaniem będzie przejście jedną z wyznaczonych przez nas tras i rozwiązanie przygotowanych 15 zadań. Trasy są dwie, jedna w Nadleśnictwie Milicz, druga w Nadleśnictwie Żmigród. Różnią się od siebie stopniem trudności i ilością punktów które możecie na trasach zdobyć. Trasa w milicka jest łatwiejsza, praktycznie do każdego punktu można tam dojechać samochodem. Wystarczą dwa dni żeby ją pokonać.Trasa żmigrodzka to ta trudniejsza wersja, nie wszędzie dojedziecie samochodem. Jej pokonanie zajmie Wam maksymalnie cztery dni. Żeby wziąć udział w konkursie musicie przejść jedną z nich. Kiedy i czym wybierzecie się na wycieczkę zależy od Was. Możecie jechać samochodem, rowerem, bądź iść pieszo. Odwiedzać przystanki w tygodniu lub tylko w niedzielę. Ważne żebyście się zgłosili do 31 lipca i przesłali do nas materiały do 21 września. Warto więc spróbować i spędzić aktywnie czas, tym bardziej że na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. ZAPRASZAMY!
PLIKI ZASOBU
 
( 1093 KB .PDF )
 
( 108 KB .DOCX )
 
( 133 KB .DOCX )
 
( 134 KB .DOCX )
 
( 14910 KB .ZIP )
 
( 2428 KB .ZIP )
 
( 169 KB .PDF )
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LINKI ZEWNĘTRZNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Inna licencja
uzgodniona na indywidualnych warunkach z administratorem serwisu. Należy się skontaktować z administratorem e-mail: edukacja@nasza.barycz.pl
PODKATEGORIE
Przyroda
  1. Rośliny
  2. Zwierzęta
Krajobrazy DB
  2. Las
  3. Łąka
  4. Miejskie
  5. Staw
Zabytki
Ludzie
Atrakcje DB
Gospodarka łowiecka
Gospodarka leśna
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasoby biorące udział w inicjatywie

OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij