BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Relacja z wyjazdu studyjnego dla finalistów Konkursu o Dolinie Baryczy

Aktualności, Autor: Zofia Pietryka , Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"
 0/5
Data: 2014-11-14
Zdobienie pierników, własnoręczne tkanie ozdób i zwiedzanie bunkrów z nietoperzami czyli wyjazd studyjny finalistów Regionalnego Konkursu Wiedzy o Dolinie Baryczy do Wrzosowej Krainy

Tradycją już jest, że dodatkową nagrodą dla  finalistów konkursu o Dolinie Baryczy jest wyjazd edukacyjny. W poprzednich edycjach młodzież i nauczyciele poznawali nasz region. W związku z tym, iż w tym roku konkurs odbywał się w ramach wydarzeń Programu Edukacja dla Doliny Baryczy , wyjazd odbył się do Dolnośląskiej Krainy Karpia, regionu, który jest partnerem w programie edukacyjnym realizowanym przez Stowarzyszenie Partnerstwo dla Doliny Baryczy. Wyjazd został dofinansowany ze środków PO RYBY oraz z dotacji gminy Milicz na zadania w zakresie edukacji ekologicznej.

W dniu 14 listopada prawie 60 osobowa grupa uczniów i nauczycieli z ponad 20  szkół regionu Doliny Baryczy z gmin: Odolanów, Sośni, Przygodzice, Milicza, Krośnic, Cieszkowa, Twardogóry i Żmigrodu, wyruszyła poznawać specyfikę Wrzosowej Krainy.

PLIKI ZASOBU
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij