BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Przed powołaniem Społecznej Rady

Aktualności, Autor: Joanna Monastyrska , Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"
 0/5
Data: 2015-03-16
Miejscowość: Milicz
Spotkanie z osobami zaproszonymi do pracy w Społecznej Radzie na rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy odbyło się 16 marca br. Zaproszone zostały osoby, które włączyły się w realizację projektu „Program edukacji regionalnej i ekologicznej dla Doliny Baryczy” realizowanego przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” w ramach projektu współpracy z PO „RYBY”.

Powołamy Społeczną Radę na rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy

Spotkanie z osobami zaproszonymi do pracy w Społecznej Radzie na rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy odbyło się 16 marca br. Zaproszone zostały osoby, które włączyły się w realizację projektu „Program edukacji regionalnej i ekologicznej dla Doliny Baryczy” realizowanego przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” w ramach projektu współpracy z PO „RYBY”.  Intencją organizatorów było zaproszenie do współpracy przedstawicieli z wszystkich 8 gmin, na terenie których działa Partnerstwo, zaangażowanych w działania związane z edukacją na różnych stanowiskach i w różnych instytucjach.

- Nasz projekt już się kończy – informowała prezes Stowarzyszenia, Inga Demianiuk-Ozga. Ale przed nami kolejne wyzwanie – chcemy stworzyć i podczas kolejnej perspektywy konsekwentnie realizować  Program „Edukacja dla Doliny Baryczy”.

Uczestnicy spotkania pracowali w grupach nad celami, które zostaną wpisane w Program. Zapoznali się także z propozycjami formularza raportu, który będą wypełniać nauczyciele  szkół i pracownicy podmiotów edukacji pozaszkolnej, którzy przystąpią do Programu. Omawiano zadania Rady Społecznej, której członkowie będą m.in. jako eksperci  oceniać informacje zamieszczane na portalu www.edukacja.barycz.pl, zgodnie z posiadaną wiedzą i doświadczeniem. Tematem rozmów były także zasady certyfikowania szkół.

Osoby zainteresowane pracą w Społecznej Radzie na rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy będą musiały do 10 kwietnia przedstawić zespołowi oceniającemu swój list motywacyjny wraz ze wskazaniem zakresu zadań, którego podejmą się podczas pracy w Radzie, swoim doświadczeniem i kwalifikacjami. Weryfikacji listów dokona Zarząd Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” oraz zespół koordynatorów zadań, realizowanych w ramach projektu.


MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij