BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Dzień Ziemi w Dębnicy. Chronimy lasy w DOLINIE BARYCZY.

Aktualności, Autor: Jolanta Pawłowska , Szkoła Podstawowa im. Polskich Oimpijczyków w Dębnicy
 0/5
Data: 2015-04-20
Miejscowość: Dębnica.
Warsztaty dla klas 1-3,4-6 SP oraz klas gimnazjalnych.Skorzystanie z oferty ośrodków edukacyjnych.Wykonanie skrzata leśnego DĘBNICZKA oraz projektów koszulek związanych z ochroną lasów w Dolinie Baryczy.

Dzień Ziemi

27 kwietnia 2015 roku w ZESPOLE SZKÓŁ W DĘBNICY  odbyły się  obchody Dnia Ziemi. Miały one charakter warsztatowy. Gościliśmy panie z pracowni „Kreacja”. Tematem przewodnim był: LAS WOKÓŁ NAS, czyli tereny naszego regionu DOLINA BARYCZY. Uczniowie klas 1-3 wykonywały samodzielnie misia -  leśnego skrzata o imieniu DĘBNICZEK, który będzie czuwał nad ochroną lasów i zaglądał nad stawy rybne w Dębnicy, aby obserwować chronione ptaki Doliny Baryczy. Uczniowie klas 4-6 i gimnazjum swoje pomysły i zdolności „przelewali” nie na papier, ale koszulki. Projekty na koszulkach dotyczyły tematyki leśnej np.: STOP – śmieciom w lesie – segreguj! oraz LAS to zielone płuca Ziemi. Nauka przez działanie bardzo podobała się i tym młodszym i tym trochę starszym uczniom. Dziękuję pięknie uczestnikom warsztatów za zaangażowanie, a nauczycielom i rodzicom za motywację dzieci do wzięcia udziału w akcji szkolnej, dotyczącej projektu EDUKACJA DLA DOLINY BARYCZY.

 

JOLANTA PAWŁOWSKA

SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij