1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Gmina Cieszków
dla kogo?
Pod lupą
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
GRY I ZABAWY
Jak dobrze znaszy Dolinę Baryczy?
ZASOBY POWIĄZANE
  •  
    464
     
    dodano: 17-04-2018
    Gra została stworzona w celu sprawdzeniu wiedzy o Dolinie Baryczy i propagowaniu jej wśród rówieśników. Skupia się na wiedzy historycznej i geograficznej w zakresie Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy. Ilość pól wynosi 28 z czego 20 pól jest z pytaniami. Punktacja jest zróżnicowana w zależności od trudności zadanego pytania. Za dobrą odpowiedź można uzyskać maksymalnie 3 punkty, a za złą -4 punkty. Gra została stworzona przez uczennice mieszkające w Dolinie Baryczy, które dbają o przyszłość swojej okolicy, interesują je aktualne wydarzenia i znają historię swojego regionu.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij