1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Wiosenna łąka
dla kogo?
krajobraz
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
POMOCE DYDAKTYCZNE/ GRY,PUZZLE,DOMINA...
POMOCE DYDAKTYCZNE/ GRY,PUZZLE,DOMINA... > gra edukacyjna 10+ Omnibus
Wiek: 10+

Opis:
Poznajemy faunę i florę, teraźniejszość i historię Doliny Baryczy. 
Edukacja przez zabawę.
Gra edukacyjna Omnibus Doliny Baryczy to ciekawa gra i świetna zabawa, w trakcie której uczestnicy odpowiadają na pytania dotyczące Doliny Baryczy. Każda prawidłowa odpowiedź jest punktowana. Podczas zabawy gracze korzystają z dwustronnej planszy z mapą obszaru, na której znajdują się ciekawe miejsca charakterystyczne dla regionu. Grając będzie można sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę o Dolinie Baryczy, uczyć się od siebie oraz utrwalać ważne informację.


Dane techniczne:
Gra edukacyjna Omnibus Doliny Baryczy zawiera:
- Instrukcję do gry
- Pomocnik Omnibusa - zestaw pytań z odpowiedziami do kart
- Dwustronną planszę z dwiema mapami do wyboru (rysunkową lub fizyczną)
- 256 kart z pytaniami podzielonymi na 6 kategorii (współczesność i ciekawe miejsca, zabytki i postacie historyczne, ekologia i ochrona przyrody, krajoznawstwo i turystyka, zwierzęta kręgowce i bezkręgowce, rośliny zielne, drzewa i krzewy)
- Kolorową kostkę do gry
kup_teraz_maly

   
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij