BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Biesiada Riegionalna

Oferta Ośrodków, Autor: Agnieszka Kątna-Dolata , Edukacja w Folwarku Jurand Agnieszka Kątna-Dolata
Poziom nauczania
 0/5
Miejsce realizacji zajęć: w sali, w terenie

rekomendacja do grantu PROGRAM WYKORZYSTUJE LOKALNY POTENCJAŁ KULTURALNY, PRZYRODNICZY "Biesiada Regionalnej" to zajęcia stworzone we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Uczestnicy poznają lokalny zespół prezentujący oryginalny polski folklor ludowy, nie tylko taniec, ale i kunszt, autentyzm i piękno polskiego stroju ludowego. Oprócz prelekcji, pokazu tanecznego spróbują swoich sił i sami zatańczą układ dla nich przygotowany. Każdy uczestnik otrzyma folklorową pamiątką oraz poczęstunek. Na miejscu dostępna jest restauracja oraz sklepik z produktami i pamiątkami z Doliny Baryczy.
czas trwania ilość osób koszt dostępność
3-4 godz. od 30 do 80 osób 85 zł/osoba stałe
DODATKOWA OFERTA
Nasi goście do swojej dyspozycji mają dwie klimatyczne sale, duży taras oraz ogród. Na terenie naszego Folwarku znajduje się ścieżka przyrodnicza położona pośród drzew. Cały obiekt jest klimatyzowany i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Na terenie można zakupić publikacje, pamiątki z Doliny Baryczy jak również skorzystać z oferty gastronomicznej Restauracji oraz zakupić produkty regionalne.
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
SŁOWA KLUCZOWE
Przygodziczki 64
63-421 Przygodzice dane sprzedawcy: Folwark Jeździecki Jurand Grażyna Kątna
KONTAKT
Agnieszka Kątna-Dolata
512392243
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij