BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Konkurs plastyczny "Wygrajmy klimat"

Aktualności, Autor: Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy"
 0/5
Data: 2022-11-04
Miejscowość: Milicz
Stwórz pracę plastyczną ilustrującą jedną z wybranych w ramach kategorii pozytywnych postaw/działań na rzecz klimatu w życiu codziennym. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych z Doliny Baryczy.

Celem konkursu jest budowanie świadomości i utrwalanie aktywnych postaw na rzecz klimatu, utrwalenie wiedzy w zakresie zachowań proekologicznych oraz kreatywne łączenie wiedzy i aktywności na rzecz klimatu a także zachowanie specyfiki obszaru Doliny Baryczy.

Postawy i działania na rzecz klimatu w życiu codziennym zostały podzielone na sześć kategorii i przypisane do danych klas następująco:
  • IV - odpady
  • V - woda i powietrze
  • VI - energia
  • VII - bioróżnorodność
  • VIII - ja człowiek
Termin przesyłania prac: do 10 grudnia 2022

Nagrodzone prace konkursowe zostaną przestawione na stronie www.edukacja.barycz.pl oraz posłużą jako ilustracja lub inspiracja do kart w nowej grze edukacyjnej.

Regulamin konkursu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych jest dostępny TUTAJ oraz do pobrania w załączonych plikach poniżej.

Konkurs jest związany z realizacją projektu pn. „Wygrajmy klimat” na realizację którego Organizator otrzymał wsparcie finansowe z środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności za pośrednictwem Akademii Rozwoju Filantropi w Polsce oraz Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” w ramach konkursu ścieżki tematycznej Działaj lokalnie i EKOLOGICZNIE 2022.
PLIKI ZASOBU
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
OPINIE I KOMENTARZE  

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij