BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

O PROJEKCIE > Dokumenty > ankiety diagnozujące
 
 

Do udziału w PROJEKCIE zostały zaproszone

  • ·         Ośrodki szkolne (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne) z regionu Doliny Baryczy

oraz  wszystkie podmioty, które tworzą lub planują utworzyć stałą lub cykliczną ofertę edukacyjną dla szkół w szczególności:

  • ·         Ośrodki pozaszkolne
  • ·         Ośrodki edukacji pozaszkolnej i wypoczynku  funkcjonujące jako jednostki organizacyjne j.s.t
  • ·         Leśne Kompleksy Promocyjne przy Nadleśnictwach
  • ·         Organizacje pozarządowe prowadzące stałą ofertę edukacyjną  lub projektową o cyklicznym charakterze
  • ·         Podmioty gospodarcze

 

Warunkiem przystąpienia do projektu było wypełnienie ankiety przez osoby zaangażowane w funkcjonowanie lub planowanie działań ośrodka i przesłanie do biura Partnerstwa dla Doliny Baryczy

 

W oparciu  o analizę ankiet została utworzona baza informacyjna tj. dane teleadresowe zgłoszonych podmiotów, kontakty do sekretariatów i osób zainteresowanych udziałem w projekcie.

 Zestawiono i opracowano  informacje o dotychczasowych działaniach w szkołach i ośrodkach dla poszczególnych poziomów nauczania z zakresu edukacji przyrodniczej i regionalnej.

 Zidentyfikowano w jakim stopniu szkoły korzystają z oferty lokalnych ośrodków edukacyjnych i jakie mają problemy i ograniczenia .

 

Wstępnie zdiagnozowano potrzeby w zakresie posiadania niezbędnego sprzętu oraz opracowania treści oraz narzędzi dydaktycznych przydatnych do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie regionalizmu i szeroko rozumianej przyrody.


» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij