STREFA DZIECI

BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze
AKTUALNE OFERTY OŚRODKA
 • dla kogo? 
  366
  Miejsce realizacji zajęć: w sali, w terenie 
  Oferta zwiedzania Zespołu pałacowo-parkowego w Goszczu z przewodnikiem przeznaczona dla grup zorganizowanych składających się z osób dorosłych. Zwiedzanie zakończy się "Pałacową herbatką" - spotkaniem dyskusyjnym w Kuźni Kultury przy herbatce smakowej. Oferta zachowuje lokalny potencjał historyczny: zabytki, fakty i przekazy historyczne, tradycyjną architekturę.
  dostępność: stałe
 • dla kogo? 
  382
  Miejsce realizacji zajęć: w sali, w terenie 
  Oferty zwiedzania Zespołu pałacowo-parkowego w Goszczu z przewodnikiem przeznaczona dla dwóch grup wiekowych: 1. przedszkole i klasy I-III szkoły (młodsi) 2. klasy IV-VIII szkoły podstawowej i szkoła średnia (starsi). Oferta zachowuje lokalny potencjał historyczny: zabytki, fakty i przekazy historyczne, tradycyjną architekturę.
  dostępność: stałe
 • dla kogo? 
  403
  Miejsce realizacji zajęć: w sali, w terenie 
  Zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego w Goszczu z przewodnikiem dla grup indywidualnych - minimum 6 osobowych, lub grup zorganizowanych. W soboty i niedziele w godz. 14.00-18.00 do końca września br. Oferta zachowuje lokalny potencjał historyczny: zabytki, fakty i przekazy historyczne, tradycyjną architekturę.
  sezonowe: czerwiec-wrzesień,
 • dla kogo? 
  1730
  Miejsce realizacji zajęć: w sali 
  Biblioteka Publiczna w Twardogórze oferuje młodszym i starszym mieszkańcom gminy, przez cały rok kalendarzowy, związane z naszą Małą Ojczyzną: konkursy, quizy, wystawy, pogadanki o ekologii, klimacie i regionie, głośne czytania regionalnych bajek i legend oraz połączone z tym zajęcia edukacyjne, z wykorzystaniem narzędzi dydaktycznych dostępnych na portalu www.edukacja.barycz.pl, sprzętu i pomocy edukacyjnych przekazanych Bibliotece w ramach projektu, po wcześniejszym umówieniu terminu i tematu zajęć. I. Lokalne potencjały wykorzystywane w ofercie Biblioteki: 1. kulturalny (legendy i bajki regionalne) 2. historyczny (fakty i przekazy historyczne) II. Oferta zajęć może dotyczyć następujących zagadnień związanych z przeciwdziałaniem skutkom zmian klimatu: gospodarowania odpadami i świadomych zakupów, III. Oferta jest dostępna dla osób niepełnosprawnych w obrębie czytelni internetowej na parterze; dział dla dzieci Biblioteki usytuowany jest na pierwszym piętrze w budynku bez windy.
  dostępność: stałe

1-4 |

» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij