STREFA DZIECI

Opinia rodzica jest ważna

BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

O PROJEKCIE > Działania > Spotkania i szkolenia Społecznej Rady Edukacji

Do działań Społecznej Rady będzie należało m. in. opracowanie Programu „Edukacja dla Doliny Baryczy” na lata 2014 – 2020 oraz realizacja i promowanie działań i efektów programu, a także współpraca z podmiotami działającymi na rzecz realizacji programu oraz podejmowanie inicjatyw na rzecz rozwoju edukacji w Dolinie Baryczy.

W dniu 16 marca 2015 r w Centrum Aktywności Lokalnej w Miliczu odbyło się spotkanie, którego intencja było zaproszenie do współpracy przedstawicieli z wszystkich 8 gmin, na terenie których działa Partnerstwo, zaangażowanych w działania związane z edukacją na różnych stanowiskach i w różnych instytucjach. Celem zapoznanie uczestników z planowanymi zadaniami i celami Społecznej Rady Edukacji oraz identyfikacja osób zainteresowanych udziałem w pracy Rady.


          Pierwsze spotkanie osób, które zadeklarowały udział w pracy Rady odbyło się 18 maja 2015 r w Centrum Aktywności Lokalnej w Miliczu. Na zaproszenie prezes Zarządu Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”, Ingi Demianiuk-Ozgi, która otworzyła spotkanie i zaprezentowała założenia regulaminu Społecznej Rady.

Wyjazd szkoleniowy dla nowo powstałej Rady odbył się w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym w Nagórzycach dniach 18-20 kwietnia 2015 r.

Celem szkolenia była analiza dotychczas opracowanych w ramach projektu materiałów oraz   wyciągnięcie wniosków i zaplanowanie celów,  zakresu działań i trybu funkcjonowania Społecznej Rady Edukacyjnej

W ramach  Społecznej Rady będą funkcjonowały zespoły tematyczne, w tym zespół ekspercki odpowiedzialny za weryfikację materiałów zamieszczanych na portalu. Pierwsze spotkanie zespołu odbyło się w dniu 3 czerwca 2015r.


Społeczna Rada wybrała przewodniczącą, którą została Zofia Pietryka.

W skład Społecznej Rady na rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy weszły następujące osoby:  Waldemar Blaźniak, Izabela Brymerska, Inga Demianiuk-Ozga, Barbara Duczmal, Renata Fertun, Michał Gołąb, Iwona Grobelna, Bożena Hołubka, Dariusz Kaliszczak, Agnieszka Kubis, Magdalena Kulas, Katarzyna Lech , Małgorzata Mokwińska, Joanna Monastyrska, Beata Orłowska, Roman Palewski, Jolanta Pawłowska, Zofia Pietryka, Edmund Radziszewski, Barbara Siedlecka, Piotr Śnigucki, Cezary Tajer, Anna Urbańczyk, Beata Walkowiak, Jolanta Wybierała, Anna Zelenay
» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij